10 marca, 2014

przyłapane na gorącym uczynku # 1
Ale weekend, co? Też mieliście takie „rekordowe upały”? 15 stopni na początku marca to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Ogród zaczyna budzić się do życia więc czym prędzej zabraliśmy się za jabłonki, przy okazji oczyściłam trochę rabaty po zimowym śnie i jest pięknie, już jest, a to dopiero początek początku! Ruszam z kopyta jednym słowem.


Pomyślałam, że ciekawie będzie podzielić się z Wami tym, co mnie inspiruje i napędza, co daje pomysły na nowe projekty, co powoduje, że w głowie powstaje nowy plan…  Co sprawia że życie staje się prostsze, łatwiejsze, bardziej pogodne. Taki wór linków wszelakich, które żeby nie uciekły (a o których w nagłej potrzebie sobie kiedyś może przypomnę) i służyły przy okazji innym.

I nie koniecznie będzie to czysta minimalistyczna biel, jakiej można by spodziewać się po Skandynawii. Obserwuję cały barwny i szalony świat. I takiej wybuchowej mieszanki się spodziewajcie. Będzie moda, wnętrza, jedzenie, styl życia, diy, kosmetyka, ogród…

Narzucam sobie też reżim (czuję że to ten czas, kiedy zaczynam powoli oddalać się od komputera) i postaram się co tydzień w poniedziałek, z zastrzeżeniem sobie prawa do obsuwy (no bywa czasem i tak), publikować nowe zestawienia tego, co w ostatnim czasie przyciągnęło moją uwagę.

Dlatego też, bez dłuższego przynudzania, niniejszym otwieram nową serię na blogu:

Przyłapane na gorącym uczynku!Moje dzisiejsze przyłapania to: 

1.
Tematyka: moda, trendy, celebryci, zakupy, uroda
O czym: Zestawienie podstawowych elementów ubioru, tak zwanych “pierwszej potrzeby”. Warto mieć na uwadze podczas wiosennego przeglądu garderoby!

2.
Tematyka: kulinarny
O czym: Co Wam będę pisać, zobaczcie (posmakujcie) sami. Jędrny kurczak, kwaskowate jabłka i świeży tymianek. Takie zestawienia bronią się same.

3.
Tematyka: wnętrza - plakat
O czym: Mapy ścienne i grafiki  Davida Ehrenstråhle'a, bardzo na czasie w temacie wnętrzarskim. Niebawem cały post!

4.
Tematyka: lifestylowy z ukierunkowaniem na dom
O czym: Jeden z najpopularniejszych blogów na świecie o tym jak przeżyć poniedziałek. Wujek dobra rada. Śmiejcie się, niby logiczne, niby wiadomo a jednak czasami warto sobie przeczytać, tak dla przypomnienia.

5.
Tematyka: kosmetyka
O czym: O naturalnym oczyszczaniu skóry. Peelingi kawowe każdy zna, jednak tutaj zainteresowały mnie bardzo działania i wpływ na organizm poszczególnych składników. Przeczytajcie, bo ciekawe.


I to tyle na dziś. Miłej lektury!