17 marca, 2014

przyłapane na gorącym uczynku # 2
Halo halo!

Dzisiaj kolejna odsłona Przyłapane na gorącym uczynku! 
Tydzień temu opowiedziałam pokrótce o czym seria ale jeśli ktoś przegapił to odsyłam TU
Nie ukrywam, że mam zaległości czytelnicze i wracam do tekstów sprzed kilku tygodni, więc niestety niektóre ulubione blogi i strony zaniedbuję. Obawiam się, że im cieplej na zewnątrz tym będzie gorzej. No sorry, co zrobić, taki żywot. Co nie zmienia oczywiście faktu, że poniższe było bardzo wciągające, przynajmniej według mnie.W każdym razie, w tym jakże słonecznym tygodniu w oko wpadły mi:


1.
www: Popsugar
Tematyka: Duży portal lifestylowy. O wszystkim od celebrytów, poprzez modę, zdrowie, kosmetykę
O czym: Nie uwierzę, jeśli ktoś mi napisze że ma jędrne ramiona bez wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń. To nie jest ani genetyczne, ani naturalnie jędrne i co najgorsze, samo się nie zrobi. Pod tym linkiem znajdziecie propozycje pięciu ćwiczeń na tricepsa. Koniec ze zwisami! Do lata i otwarcia sezonu na gołe ramiona zdążycie.

2.
Tematyka: kulinarny
O czym: Jarmuż przeżywa swoją drugą młodość. Ci, co już się z nim przeprosili wiedzą co mam na myśli. Tak więc zanim w sklepach pojawią się nowalijki, polecam wypróbowanie tego przepisu na konkretniejszą sałatkę z fasolą mungo. Idealna na lunch do pracy, raz że sycąca, dwa nie zwiędnie w ciągu kilku godzin.

3.
www: Lucky Mag
Tematyka:  internetowe wydanie magazynu dla kobiet Lucky
O czym: W zeszłym tygodniu proponowałam wiosenny przegląd szafy, a dzisiaj pokazuję czym ją ponownie zapełnić. 31 strojów marca. Dużo zdjęć!

4.
Tematyka: wnętrza i design
Post: Room Blush
O czym:  O wiosennych nowościach belgijskiej marki Room Blush. Wiosna, delikatność, powiew lekkiego wiatru. Pięknie. Takie dodatki to ja rozumiem.

5.
Tematyka: internetowa wersja magazynu. Wnętrza, moda, trendy, styl życia.
O czym:  Specjalnie zostawiłam na koniec, bo jak otworzycie to przepadniecie na dobre. Żeby nie było, że nie ostrzegałam!Pozytywnego tygodnia i jeszcze więcej słońca!