24 marca, 2014

przyłapane na gorącym uczynku # 3Nowy tydzień nowe wyzwania!

Tak czasem jest, że jak już człowiek coś zacznie to nie może przestać. Gdybyście tylko zobaczyli, czego to nie nawynajdowałam i nawymyślałam. Właściwie mogłabym się zabunkrować na kilka dni i działać, działać, działać! Lista prac wszelakich rośnie, tylko czasu ciągle brak. Przyłapane na gorącym uczynku w tym tygodniu bardzo w stylu poradnika. Zrób to sam, wszystko! A na koniec krótki film.
Zaczynamy!


1.
tematyka: blog kreatywny
o czym: Powoli zbliża się ten czas, kiedy należy zacząć planowanie ogrodu. W linku ściąga ogrodnicza z tabelą, co z czym sadzić a co rozdzielać, tak żeby dobrze rosło z ziemi a nie podbierało od innych. Swoją drogą, zbieracie skorupki po jajkach?

2.
tematyka: lifestylowy
o czym:  Macie czasem problem żeby przeliczyć miary amerykańskie na europejskie? A może nie pamiętacie jak długo gotować fasolkę? Kolejna ściąga, tym razem kuchenna - wagi, miary, temperatury no i wino ! żeby już nic się nam nie myliło.

3.
www: 99 U
tematyka: lifestylowy z ukierunkowanie praca i biznes
o czym: Jak zrobić żeby zarobić, a się nie narobić, a co najważniejsze przy okazji nie zwariować. Że też tak późno się na to natknęłam! Polecam lekturze, momentami bardzo śmieszne ale jednocześnie prawdziwe. 

4.
tematyka: lifestylowy, moda, wnętrza, kosmetyka, podróże
o czym: Konturowanie twarzy w kilku krokach, co z czym, gdzie i dlaczego. Uwielbiam takie tutoriale!

5.
www: Ikea
tematyka: wnętrza
post: nowa seria Ikea PS 2014 On the Move
o czym: Nowa kolekcja dla tych, którzy są ciągle w drodze. 15 projektantów z całego świata i produkty z lat 50-tych które wróciły do łask w postaci uniwersalnych i wytrzymałych produktów w rozsądnej cenie. W filmie również akcenty polskie!


I to by było dzisiaj na tyle. Jakieś specjalnie życzenia? Pomysły zostawiajcie w komentarzach!