28 kwietnia, 2014

przyłapane na gorącym uczynku # 7Witam Was poweekendowo, dosyć wymęczona ale szczęśliwa! Pyknął mi kolejny roczek, a co się z tym wiąże – była dwu dniowa impreza, masa gości i dużo zabawy. Rozrywkowo, poszaleliśmy troszkę. Taka mała tradycja już się z tego zrobiła, bo dzięki temu, że końcówka kwietnia jest już dosyć ciepła i przyjemna, towarzystwo nam się zjeżdża z różnych stron (lubimy, lubimy!) a to sprzyja aktywności na zewnątrz, wiosennym party w ogrodzie, wygłupom, szaleństwom… taki miły klimat.
W dzisiejszym odcinku przyłapanych na gorącym uczynku będzie więc „gott och blandat” czyli dobre i pomieszane, dokładnie tak jak miniony tydzień, wszystkiego po trochu jak zawsze. W tematyce już typowo wiosennej, z mocą i kopem (przynajmniej taki miałam zamysł). Trochę ćwiczeń i motywacji, dobre jedzenie i modowy dodatek oraz krótki diy. Tak jak lubię najbardziej. Mam nadzieję że i Wam się spodoba. 

1.
www: Tiny Buddha 
tematyka: Motywacyjno inspiracyjny. Same mądre rzeczy.
o czym: O tym jak skopać tyłek, sobie samemu. Post z serii budujących czyli o sprawach oczywistych i często zapominanych (lub raczej o takich których nie chcemy pamiętać).
2.
www: Hermes 
tematyka: moda
post: Silk knots 
o czym: Ciekawy i szeroki wybór propozycji wiązań chust, szali i apaszek w  aplikacji na komórkę Hermes„silk knots". Ja moją wersję ściągnęłam w zeszłym roku Kidy tylko pojawiła się na rynku, dzisiejsza wersja jest jeszcze szersza i bogatsza w pomysły. Polecam!
3.
tematyka: fitness
o czym: Kolejny link dla aktywnych. Zestawy przeróżnych ćwiczeń na praktycznie całe ciało, w zamyśle do kupienia. Ja mówię: do wydrukowania lub zrobienia zrzutów na komórkę, do przetestowania, do motywacji. Idealne rozwiązanie dla wzrokowców!
4.
www:  Sweet Paul 
tematyka: magazyn lifestylowy
post: seedling hot house czyli mini szklarenki 
o czym: O tym jak podgrzać atmosferę naszym roślinkom. Pomysł na mini szklarenki do wykonania z podręcznych produktów. Pomysłowe!

5.
tematyka: szwedzki, lifestylowy, również w postaci programów  tv.  
o czym: Propozycja letniej (jak dla mnie może być na cały rok) sałaty z fasolami w rolach głównych. Bomba białkowa, dobra na mięśnie.  Zresztą polecam całą tą stronę, z Ernstem Kirchsteigerem – twórcą na czele. Co sezon (lato i zima) wyczekuję z niecierpliwością na kolejne odsłony telewizyjnej serii.  Uwielbiam tego Pana i po cichu (eeetam po cichu, cała rodzina wie) się w nim podkochuję ;)

Uciekam i do przeczytania za kilka dni!