09 kwietnia, 2014

wyniki konkursu WIOSENNE ROZDANIEPrzed dwoma tygodniami ogłosiłyśmy ze Szwecjoblogiem konkurs. TU SZCZEGÓŁY Oprócz zwyczajowych kroków w tego typie rozrywek należało odpowiedzieć na pytanie i przekonać nas, że to właśnie Ty zasługujesz na taki podarunek. Miało być kreatywnie i z pomysłem. I tak też się stało. Uczestniczki (bo były to same kobietki) prześcigały się w propozycjach i rozwiązaniach.
  Pisałyście o marzeniach i planach, o piknikach i wyjazdach nad wodę. Prezenty miały wędrować za granicę lub do najbliższych, miały być wspomnieniem dawnych lat, nadzieją na spełnienie marzeń o Skandynawii, nowymi dodatkami w nowo wyremontowanym gniazdku, dodatkami na wypad z ukochanym, do stylizacji przy sesjach zdjęciowych… Było zabawnie (przygoda ojca Olki), było romantycznie (kawa o poranku u Iwonki), było z dziką podróżą w tle (Aga). Nie ukrywam, że przy niektórych rozpływałam się w nadmiarze emocji, przy niektórych uśmiechałam i puszczałam „wirtualne” oko. Było jednym słowem świetnie, a co za tym idzie, wybór zwycięzców nie był prosty.
Zarówno Natalia jak i ja miałyśmy swoje typy, które najpierw samodzielnie rozłupałyśmy do górnej trójki, a później skonfrontowałyśmy. Jak się ostatecznie okazało wcale nie tak rozbieżne. W sensie, dogadałyśmy się bez rozlewu krwi.

Nie przedłużając, jury po naradach nagrodę postanowiło przyznać Urszuli Ludwin za wierszyk zawarty w szwedzkiej fladze. Zachwycił nas pomysł na wyrażenie się w postaci graficznej, nawiązującej do barw narodowych. Giętki umysł, polot i twórczość to elementy które nas dodatkowo zaskoczyły! Serdecznie gratulujemy!!! (Urszula prosimy o kontakt prywatny na maila lub FB).

Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do dalszego obserwowania stron. Kto wie, może znów za jakiś czas spotkamy się na wspólnym placu zabaw! Wszystkie byłyście świetne!


projekt Urszuli Ludwin