19 maja, 2014

przyłapane na gorącym uczynku # 9Halo halo po upalnym weekendzie! No dobra, w niedzielę po południu trochę nas podlało, zakładam że to tak w ramach wyrównania poziomu rozkoszy – za dobrze być nie może. Dzisiaj tylko trzy linki. Dlaczego? A dlaczego nie! Trzy treściwe. Dnie coraz dłuższe, czasu nie przybywa…1.     
www:  Radzka 
O czym: Uwielbiam jej spódnice z koła, machanie łapkami i trajkot. Radzka radzi co na jesień. Showroom na Fashion Weeku i polskie marki na językach. Bardzo dobre. Sprawdzam, wierzgam się wręcz w zdolnościach naszych polskich młodych producentów i twórców.

2.
www:  Klocek i Kredka 
.o czym:  Linkowane również na facebooku. Ryczę jak bóbr. O uczuciach, o nadziei i mamie. Piękne. Bez słów. No nie da rady inaczej…

3.
o czym: Czarny bez. Kwiaty, później owoce… Na razie czekam i obserwuję, zbieram info, analizuję, buduję zmysłami smak i zapach, ostatecznie poszerzam bazę przepisów „koniecznie do przetestowania”.


To już dziewiąty odcinek z tej serii. Myślę że jeszcze jeden i koniec. Takie piękne lato tej wiosny, że szkoda się walcować przed komputerem. Cmok! Jutro idę się operować, trzymajcie kciuki żebym przeżyła …